Inwestycje bankowe

Getin Online, czyli tak zwany internetowy oddział Getin Banku, całkiem niedawno do swojej oferty wprowadził Rachunek Maklerski. Jest to bardzo wygodna forma, gdyż bez wychodzenia z domu możemy dowolnie inwestować nasze oszczędności na giełdzie, czy w obligacje. Zakup akcji może stać się łatwiejszy, lecz zanim zdecydujemy się na skorzystanie z tej oferty, przeanalizujmy największe wady, […]

Inwestowanie w lokaty bankowe nie wymaga dużej wiedzy finansowej, ani ekonomicznej. Każdy, kto posiada minimalny zakres wiedzy z matematyki, a także podstawy działania instrumentów bankowych, jest w stanie wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę lokaty bankowej i zdeponować w niej pieniądze.

Lokata Kwietnia, jest bardzo świeżą ofertą lokaty bankowej, która pojawiła się wraz z początkiem miesiąca w Getin Banku. Powstała ona specjalne z myślą o tym, aby przyciągnąć wszystkich użytkowników depozytów bankowych, którzy boją się niekorzystnych zmian w ordynacji podatkowej i zablokowania możliwości działa produktów bez podatku Belki. Zajmijmy się dokładniej parametrami, jakie posiada Lokata Kwietnia.